Co se mi dnes honí hlavou?..

19. listopadu 2012 v 17:36 | Aduš Nováková
Ačkoli to bude vypadat, že můj článek bude nějak souviset s tématem týdne "To co potřebuji..", tak je to pouze téma, na kterém jsem položila základní kámen článku a dále si odvíjím zbytek.

Aniž bych se nějak hodně musela zamyslet, dokážu si doplnit začínající větu: "To co potřebuji.."
To co potřebuji je pro mě především rodina, která mi vždy stojí oporou, neustále jsou při mě, ať už ve špatném či v tom dobrém. Rodina je pro mě nejspíš to nejdůležitější a nedokážu si zatím představit život bez toho, aby jsme neměli vlastní rodinu, celkově to, že někam patříte, že máte přátele už je pro Vás také nějaká potřeba.
S přáteli se chodíte odreagovávat, jelikož jsou většinou ve stejné věkové kategorii a s rodiči se kolikrát nepobavíte tolik jako s přáteli. S přáteli si přeci jen chodíte zapařit na zábavu, pokecat a popíjet do hospody a zažíváte různé trapásky, kterým časem zasmějete. Neříkám, že s rodiči není zábava, to nevyvracím nikomu, já osobně mám s rodiči mnoha vzpomínek a trapasů, na které vzpomínáme s úsměvem, ale jsou i chvíle, na které si vzpomeneme neradi, ale přec si na ně vzpomene-př. Vidět umírat člověka přímo před Vámi.
Když to shrnu.."To co potřebuji.."-potřebuji kolem sebe vždy někoho mít, protože žít sama, uzavřena sama do sebe, s nikým a o ničem se pořádně nebavit je prostě úkona, ke které se vždy můžete snížit, ale správně se začlenit do společnosti dá trochu zabrat, jelikož v dnešní společnosti se byť jenom nepatrně slabší jedinec je jedno v čem, nebo naopak až moc silný jedinec se kolikrát moc neuplatňují, jelikož je společnost mezi sebou nechce.
Když poslouchám to co mi vypráví byť moje babička nebo jiní příslušníci již postaršího věku, co už mají lecos za sebou v porovnání s dnešní dobou jsme poměrně dosti ochuzeni. Děti, kterým je dnes př. 10 let, tak už mají dotykové mobili, notebooku, vlastní televizi a další věci a stejně jim to je málo, někteří sice poznají co je to zábava, mají třeba i své vlastní koníčky jako je třeba fotbal, ale už asi nepoznají jaké to je žít bez nepotřebné elektroniky a stejně vědět, kde se s přáteli sejít, aby jste si hned jakmile přijdete ze školy, hodily tašku do kouta, popadli míč a šli za přáteli na Vaše oblíbené místo. Dnešní děti mi připadá, že hned potom co příjdou ze školy, mrsknou sice tašku do kouta, ale hned zapínají počítač a jedou si "fejsbůček". Nevyvracím ani to, že já tohle nedělám, jenom mě mrzí to, že hra už nebude asi nikdy taková jakou jsme ji znali kdysi, vystačili jsme si s malým množstvím a nemusela to být hned kvalita, hlavně že jsme si měli s čím hrát, ale dnes je to pravý opak. Vláda a ostatní jde taky do křoví..
Traduje se, že v dohledné době bude konec světa, ano konec světa byl vyhlášen již několikrát, ale myslím si, že jednou k tomu opravdu dospěje, jelikož se svět neustále mění, časy, politika a vše se prakticky zhoršuje a konci světa napomáháme mi sami...Myslím, že pokud se nic nezmění v dohledné době můžeme očekávat "konec světa"...
Jasně je mi jasné, že jsou tohle všechno záporné věci, ale co by jste chtěli od Pesimisty :D

Život je krátkej, a proto je třeba si ho co nejvíce užívat, dokud jsme ještě mladí! :) pak už by to nemuselo jít tak lehce :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sádra sádra | 22. listopadu 2012 v 19:52 | Reagovat

Ahoj .. aduš .. no jako to s tebou souhlasím ve všem co si tady v tomto článku napsala ..A nwm proč ale ale na tom konci světa podle mě je trochu pravdy... a taky nwm proč ale kdyby byl tak si ho trochu přeju(podvědomě) nwm co jsem to za pošuka ..ale to mám asi vrozený ..

2 aneko-adus aneko-adus | E-mail | Web | 22. listopadu 2012 v 20:10 | Reagovat

Každej jsme jinakej :D já jsem taky pošuk :D a s tím "koncem" světa s Tebou souhlasím, někdy si říkám, aby už to bylo, ale někdy zase, že nechci aby to bylo..:) Nu což pokud bude, máme ještě necelý měsíc života :D

3 sádra sádra | 22. listopadu 2012 v 20:26 | Reagovat

[2]: hm.. tak to jsme 2. že jsme pošuci .. supéér :D .. no a ten měsíc života .. jó to se dá .. aspoň bude krásný konec ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama