Co si vzít s sebou na pustý ostrov

1. ledna 2013 v 12:07 | Aduš Nováková
Tuhle otázku jsme několikrát slyšeli ve škole, buď od učitelů a nebo od nějakého psychologa, co za námi přišel do hodiny.
V hodině jsme někdy s učiteli hráli i hru: "Co si vzít s sebou na pustý ostrov". Vždycky se šlo po lavicích a každý řekl jednu věc a postupně to pokračovalo dozadu. Všichni museli zopakovat, to co řekli předešlí spolužáci a sám přidat nějakou věc. Ten kdo to spletl, tak vypadl. Nesmělo se nic psát, jinak byly bany. Hráli jsme tak až na toho posledního, jenž na ostrově přežil.
Myslím, že děti nebo celkově lidi, co jsou závislí na sociálních sítích (jakožto třeba Facebook), tak by řekli počítač a wifi..:D...Jenže, kde si chcete na ppustém ostrově nabíjet baterku?..:D Já taky patřím k těmto lidem a vzala bych si hlavně mobil, protože bez mobilu já nejsem schopná někam odejít. :D
Společně s bratrem se na Prima Cool koukáme na seriál: "Kdo přežije..." a podle mě tam je prakticky ukázka toho, že si na pustý ostrov nic moc brát nemusíte, nazačátek nějaké jídlo a možná i nějaké oblečení, nejvhodnější asi nějaký nožík a třeba i křesadlo, myslím si, že zbytek si můžete dohledat už na ostrově.
Moje odpověď by asi byla: oblečení, nožík, jídlo, vodu, mobil :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 2. ledna 2013 v 14:23 | Reagovat

prosím navštivte můj blog nebo okomentujte článek budu ráda díky moc:-) P.S. Jesstli tímto komentářem otravuju odpusťte díkk. :-)

2 ZdenekL ZdenekL | E-mail | 17. ledna 2017 v 19:04 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na aneko-adus.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama